Zabezpieczenie felg/renowacja/malowanie/polerowanie felg

Niewielka zmiana może znacznie odmienić auto. Często taka sytuacja ma miejsce przy założeniu ładnych felg aluminiowych. Potrafią one poprawić wygląd pod warunkiem, że same będą dobrze wyglądać.

Czyste i zadbane felgi w naszym aucie są jak biżuteria na ciele kobiety.

Felgi, które nie posiadają żadnego zabezpieczenie, gdy są nieodpowiednio pielęgnowane mogą stracić na swoim wyglądzie. Dobrze jest więc myć felgi dedykowaną chemią zawierającą neutralne pH, a jeszcze lepiej, gdy felgi zabezpieczone są powłoką ceramiczną.

W przypadku felg można stosować ceramiczne zabezpieczenie, które dzięki odpowiednim związkom jest w stanie wytrzymać temperaturę nawet do 800 stopni C. Felgi zabezpieczone powłoką nie tylko dobrze wyglądają, ale są odporne na przywieranie nalotu z felg, cząstek metalicznych, smoły oraz zanieczyszczeń drogowych. Inną zaletą jest wręcz banalna pielęgnacja felg.

Przed zabezpieczeniem felg, zdejmujemy koła z pojazdu i przygotowujemy felgi do aplikacji zabezpieczenia. Konieczność demontażu kół wynika z tego, że felgi zabezpieczamy również od środka, a nie tylko z zewnątrz.

felgi

Renowacja i lakierowanie felg

Podczas korzystania z pojazdu niejednokrotnie przytarliśmy felgę. Zdarza się również, że podczas jazdy felga zostanie skrzywiona lub pęknie. W przypadku, gdy felga straci na swoim wyglądzie lub swoje właściwości jezdne na ratunek przychodzi renowacja felg.

Zakres usług jakie wykonujemy dodatkowo:

  • spawanie felg
  • uzupełniania ubytków mechanicznych felg
  • prostowanie felg
  • piaskowanie felg
  • malowanie felg proszkowo 

 

Felgi, które wizualnie nie wyglądają dobrze można ponownie polakierować. Świadczymy usługi piaskowania i lakierowania proszkowego felg stalowych i aluminiowych. Możemy więc poprawić wygląd starych felg lub zmienić je dzięki zmianie koloru.

Polerowanie felg

Fanom błyszczących felg oferujemy usługi ich polerowania. Fronty czy ranty mogą dostać blasku. 

Co daje zabezpieczenie felg?

  • dobry wygląd
  • łatwość mycia
  • zabezpieczenie przed przywieraniem zanieczyszczeń
  • podniesienie wartości pojazdu

Czas wykonania usługi:

zabezpieczenie felg 1 dzień
Renowacja i lakierowanie felg 4-5 dni
Polerowanie felg 1-4 dni

Cennik usług związanych z felgami:

Zabezpieczenie powłoką ceramiczną 300 - 600 zł brutto
Renowacja felg cena ustalana indywidualnie
Lakierowanie felg cena ustalana indywidualnie
Polerowanie felg cena ustalana indywidualnie