Folie ochronne

Bezbarwne folie ochronne to obecnie najlepsze i najskuteczniejsze zabezpieczenie lakieru.

Zabezpieczenie lakieru przed powstawaniem odprysków, rys i obtarć parkingowych, czy uszkodzeń wandali zapewnia folia, która dzięki grubości 160 mikronów jest niejednokrotnie dwa razy grubsza niż sam lakier. Folia poliuretanowa chroni lakier przed promieniami UV i zapobiega przebarwieniom lakieru jednocześnie nie tracąc swojego dobrego wyglądu przez wiele lat.

Najważniejszą cechą folii są jej właściwości samoregeneracji, czyli wracanie do stanu pierwotnego pod wpływem ciepła. Dzięki temu rysy powstałe na folii znikają podczas wygrzewania się auta na słońcu.

Aplikujemy folię przygotowaną na wykrojnikach dedykowanych do danego auta. Dzięki temu mamy pewność, że jest ona dobrze dopasowana i praktycznie niewidoczna, a jednocześnie nałożenie folii na lakier jest bezinwazyjne. Nie musimy więc ciąć folii na lakierze przez co go nie uszkodzimy. Folia nie zmienia koloru lakieru. Można nią zabezpieczyć całe auto lub tylko wybrane elementy, które nie będą się odróżniać od tych niezabezpieczonych.

Często okleja się miejsca najbardziej narażone na uszkodzenia m.in. przedni zderzak, maska, przednie lampy, lusterka, wnęki klamek, czy tylny zderzak w miejscu przestrzeni załadunkowej.

Folia ochronna może być w dowolnym momencie usunięta z auta lub wymieniona w przypadku uszkodzenia przy jednoczesnym zachowaniu niezmienionego stanu lakieru, który zabezpieczała.

Lakiery matowe mogą być również zabezpieczone folią, która jest dla nich dedykowana. Najczęściej zabezpieczane są unikatowe pojazdy lub samochody sportowe, które narażone są na uszkodzenia powstałe podczas jazdy dużymi prędkościami.

Co daje aplikacja folii ochronnej?

  • najlepsze zabezpieczenie lakieru przed rysami i odpryskami
  • niewidoczną, a jednocześnie trwałą ochronę
  • lakier bez rys dzięki właściwościom samoregeneracji
  • zabezpieczenie miejsc najbardziej narażonych na uszkodzenia
  • podniesienie wartości rynkowej pojazdu

 

Czas wykonania usługi 1-5 dni

Cennik aplikacji folii ochronnych

Zabezpieczenie miejsc narażonych na uszkodzenia cena ustalana indywidualnie
Zabezpieczenie całego lakieru folią cena ustalana indywidualnie
Płać w ratach za auto detailing - kredyt do 15 000 PLN nawet na 60 m-cy. Dowiedz się więcej