Bezpieczne mycie

Nawet na pozór tak banalny zabieg jak mycie auta może być skomplikowany. Mycie pojazdu to złożony proces, który wymaga postępowania w odpowiedni sposób.

Z powodu bardzo rygorystycznych norm ekologicznych obecne lakiery samochodowe są bardzo delikatne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy bezpieczne mycie pojazdów, które ogranicza do minimum powstawanie zarysowań lakieru.

Należy pamiętać, że w wyniku niewłaściwej pielęgnacji auta w ciągu kilku miesięcy możemy doprowadzić do powstania sieci zarysowań, które w świetle słonecznym na lakierze będą widoczne w postaci „kółek”.

Unikaj tanich i szybkich myjni. Zadbaj o wygląd swojego auta powierzając je specjalistom, którzy wiedzą jak bezinwazyjnie umyć auto.

Co wyróżnia bezpieczne mycie detailingowe?

Brud na aucie zmiękczany jest poprzez zastosowanie w pierwszej kolejności aktywnej piany. Dodatkowo z lakieru usuwane są takie zanieczyszczenia jak smoła, lotna rdza, cząstki metaliczne, owady. Mycie właściwe odbywa się przy wykorzystaniu wiader z separatorami, które zatrzymują luźny brud. Do osuszenia lakieru stosowane są miękkie ręczniki mikrofibrowe i dmuchawy, które usuwają wodę ze szczelin.

Mycie pojazdu oparte jest o bezpieczną chemię o neutralnym pH, która jest bezpieczna dla wosku lub powłoki znajdującej się na lakierze. By nie rysować lakieru auto myjemy delikatnymi rękawicami z owczej wełny lub mikrofibry.

By zapewnić jak najlepszy efekt wizualny auta po usłudze bezpiecznego mycia, na lakier aplikowana jest dedykowana odżywka, a elementy plastikowe i opony otrzymują impregnat odpowiedzialny za odżywienie koloru.

Szczegółowe sprzątanie wnętrza z dokładnym odkurzaniem szczelin, zakamarków i nawiewów z jednoczesnym zachowaniem ostrożności dla elementów wnętrza np. ekranów lcd i „piano black” to zabieg dla świadomych klientów, dla których estetyka wnętrza ma pierwszorzędne znaczenie.

Co zyskujesz dzięki bezpiecznemu myciu?

  • brak zarysowań lakieru
  • dokładnie umyty pojazd – usunięte zanieczyszczenia drogowe
  • dbałość o szczegóły podczas mycia
  • mycie, które nie uszkodzi powłoki lub wosku

 

Czas wykonania usługi ok 2-3h

Cennik mycia detailingowego

Detailingowe mycie pojazdu 150 - 250 zł brutto
Szczegółowe sprzątanie wnętrza 50 - 200 zł brutto
Pakiet wewnątrz + zewnątrz 200 - 450 zł brutto
Usługa dodatkowa - mycie silnika od 150 zł brutto