Detailing wnętrza

By czerpać przyjemność z jazdy trzeba dobrze czuć się w swoim aucie. Przyjemnie jest podróżować z zadbanym wnętrzu.

Brak czasu, życie w pośpiechu, które powoduje, że często spożywamy posiłki podczas jazdy jak również „wypady” z dziećmi doprowadzają do tego, że wnętrze auta zaczyna odbiegać stanem od tego, jak wyglądało jako nowe.

Dla przywrócenia czystości wnętrza i poprawy jego estetyki przygotowaliśmy usługę detalingu wnętrza, która ma za zadanie przywrócenie salonowego stanu.

Co wyróżnia detailing wnętrza?

Wnętrze pojazdu jest demontowane tak, by możliwe było dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc. Przy użyciu precyzyjnych pędzelków, szczotek oraz sprężonego powietrza jesteśmy w stanie wyczyścić każdą szczelinę.

Czyszczenie podsufitki

Zabrudzona podsufitka wymaga dużego doświadczenia i zastosowania dedykowanej chemii. Dzięki takiemu połączeniu możemy bezpiecznie wyczyścić ten element wnętrza bez obawy na uszkodzenie czy rozklejenie.

Pranie tapicerki / czyszczenie skór

Usunięcie plam i zanieczyszczeń oraz bakterii z tapicerki jest możliwe dzięki poruszeniu brudu poprzez zastosowanie odpowiedniej chemii, a następnie odciągnięciu jej przy użyciu odkurzacza ekstrakcyjnego. Zabieg ten powoduje, że czyszczone fotele, dywaniki czy wykładziny odzyskują utracony kolor. W przypadku tapicerki skórzanej pozbawiana jest ona plam oraz połysku. Finalnie skóra znów jest matowa, elastyczna i zaimpregnowana.

Pielęgnacja tworzyw sztucznych

Elementy z tworzyw sztucznych m.in. deska rozdzielcza, tunel środkowy, boczki drzwiowe ponownie odzyskają swój pierwotny kolor i matowe wykończenie dzięki dedykowanym preparatom. Elementy drewniane lub z lakierowanego plastiku mogą zostać wypolerowane i odzyskają właściwy kolor, połysk i równomierne odbicie światła.

Impregnacja wnętrza

Efekt odnowy wnętrza może utrzymać się bardzo długo jeżeli finalnie czyszczone elementy zostaną zaimpregnowane. Elementy z tworzyw sztucznych zabezpieczymy powłoką, która podbije kolor i zabezpieczy przed promieniowaniem UV. Zabezpieczone skóry będą elastyczne, mniej podatne na przywieranie brudu i powstawanie pęknięć, a tapicerka materiałowa dobrze zabezpieczona przed wchłanianiem cieczy i powstawaniem plam.

Ozonowanie wnętrza

Wiele czynników (m.in. palenie papierosów, wożenie zwierząt) może wpłynąć na to, że we wnętrzu auta odczuwalny będzie nieprzyjemny zapach. Dodatkowo osadzający się kurz, zanieczyszczenia wydobywające się z nawiewów oraz otaczające nas bakterie powodują, że wnętrza auta jest mniej przyjazne dla naszego zdrowia i może wywoływać alergie.

By pozbyć się zanieczyszczeń unoszących się we wnętrzu pojazdu i osiadających na elementach wnętrza warto wykonać ozonowanie wnętrza.

Co zyskujesz dzięki detailingowi wnętrza?

  • dokładnie wyczyszczone wnętrze
  • zaimpregnowane i zabezpieczone elementy wnętrza
  • podniesienie wartości rynkowej auta

 

Czas wykonania usługi  8-12h

Cennik detailingu wnętrza

Detailing wnętrza 450 - 1500 zł brutto
Impregnacja tapicerki skórzanej 300 - 1500 zł brutto
Impregnacja tapicerki materiałowej 200 - 600 zł brutto
Ozonowanie wnętrza 100 zł brutto