Usuwanie wgnieceń / usuwanie skutków gradobicia

Niezależnie od tego jak bardzo dbamy o swoje auto w wyniku nieostrożności innych kierowców dochodzi do uszkodzenia naszego auta. Jeszcze gorzej, gdy pojazd zostanie uszkodzony w wyniku gradobicia.

Wgniecenia powstałe podczas opadów gradu lub też na parkingach możliwe są do usunięcia. Jeżeli lakier w naszym aucie jest oryginalny, a uszkodzony element nie jest ponownie lakierowany istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo usunięcia takich wgnieceń bez konieczności szpachlowania i ponownego lakierowania elementów.

 

Jesteśmy w stanie przywrócić wygląd auta bez napraw blacharsko-lakierniczych. Usługa pozwala zachować oryginalną grubość powłoki lakierniczej. Usuwanie wgnieceń metodą PDR w zależności od umiejscowienia wgniecenia wykonywane jest za pomocą specjalistycznych drutów lub też gorącego kleju i odpowiednich „zaczepów”. Uszkodzenie jest wyciągane lub też wypychane, tak by naprawiany element uzyskał kształt taki sam jak przed powstaniem szkody.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania to szybki i bezpieczny sposób by naprawić skutki gradu lub innych zdarzeń losowych, np. szkód parkigowych.

 
W szybki i bezpieczny sposób można usunąć uszkodzenie.

Co daje usuwanie wgnieceń PDR?

  • usunięcie wgnieceń przy zachowaniu oryginalnej grubości lakieru
  • niższy koszt wykonania usługi w porównaniu z pracą blacharza i lakiernika
  • szybkie i bezpieczne przywrócenie dobrego wyglądu auta

 

Czas realizacji usługi 1-16 godzin

Cennik usuwania wgnieceń metodą PDR:

usunięcie jednego wgniecenia od 150 zł brutto
usunięcie więcej wgnieceń cena ustalania indywidalnie
usuwanie skutów gradobicia cena ustalana indywidualnie