Kompleksowe przygotowanie samochodu do sprzedaży

Dobry wygląd auta odgrywa bardzo ważną rolę podczas sprzedaży. Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie na decyzję o kupnie.

Dobrze wyglądający pojazd przyciąga naszą uwagę i jak dobrze wiemy większość,bo aż 75% klientów kupuje tzw. oczami. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej usługi przygotowanej specjalnie dla potrzeb szybszej i korzystniejszej sprzedaży.

Zdecydowanie łatwiej jest sprzedać auto, które jest zadbane zarówno w środku jak i na zewnątrz, a jednocześnie jesteśmy w stanie uzyskać wyższą kwotę sprzedaży.

Podejmując decyzję o sprzedaży samochodu wiadome jest, że nikt nie chce inwestować pieniędzy w pojazd który niebawem nie ma być naszą własnością. Proponujemy usługę przygotowana auta by poprawić jego estetykę i zniwelować mankamenty wizualne. Wizerunek czystego i odświeżonego wnętrza sprawia, że kupujący postrzega auto jako zadbane. Dodatkowo poprawiamy wygląd zewnętrzny czyszcząc dokładnie auto. Nie zapominany o wnękach, felgach, czy dokładnym wyczyszczeniu plastików. Wykonujemy też usługi związane z myciem komory silnika.

Ponadto możemy poprawić wygląd lakieru, zminimalizować zarysowania oraz usunąć wgniecenia. Łącząc te wszystkie czynności potencjalny klient otrzymuję ładny, „nowy” samochód, który z dużym prawdopodobieństwem trafi w jego gust oraz oczekiwania.

Co daje kompleksowe przygotowanie auta do sprzedaży?

  • nowy, lepszy wygląd auta
  • zwiększenie szansy na sprzedaż pojazdu
  • podniesienie wartości rynkowej
  • poprawę wizerunku w oczach kupującego

 

Czas wykonania usługi 4-16 godzin

Cennik przygotowania samochodu do sprzedaży:

podstawowe przygotowanie do sprzedaży od 300 zł brutto
rozszerzone przygotowanie do sprzedaży cena ustalana indywidualnie