Samochód nowy czy używany?

Rodzaj zabezpieczenia

Czy samochód wymaga polerki?

Czyszczenie i impregnacja skór.

Dokładne czyszczenie tapicerki skórzanej powoduje, że usuwany jest brud nagromadzony na jej powierzchni. Skóra odzyskuje swój dawny kolor, przestaje się błyszczeć, a dzięki impregnacji staje się bardziej elastyczna i odporna na przywieranie brudu.

Pranie tapicerki

Zabrudzona tapicerka może odzyskać swój kolor, a widoczne plamy mogą zostać usunięte poprzez zabieg prania ekstrakcyjnego. Proces ten polega na poruszeniu brudu odpowiednią chemią, który jest następnie wciągnięty przez odkurzacz wraz z wodą.

Zabezpieczenie felg

Zaawansowana formuła zawarta w powłoce tworzy na felgach samochodowych niewidzialną, trwałą warstwę ochronną. Gładkie wykończenie powierzchni skutecznie odpycha wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, sprawiając że mycie i bieżąca pielęgnacja stają się łatwiejsze, a większość typowych zabrudzeń jest możliwa do wyczyszczenia przy pomocy strumienia wody lub delikatnych kosmetyków. Trwałość ok 24 m-ce

Zabezpieczenie bezbarwnymi foliami ochronnymi

Zabezpieczenie bezbarwną folią ochronną miejsc najbardziej narażonych na zarysowania. Folia na lakierze jest niewidoczna, a dzięki grubości 160 mikronów jest jednocześnie najlepszym zabezpieczeniem lakieru. Zabezpieczyć możemy:

Hydrofobizacja szyb:

Zabezpieczenie szyb zwane inaczej „niewidzialną wycieraczką” powoduje, że krople wody są mocniej odpychane od powierzchni szkła, niż w przypadku szyby niezabezpieczonej. Dzięki zabezpieczeniu szyb poprawiamy widoczność, co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa.

Podsumowanie zamówienia

Potwierdzenie cen będzie możliwe po wykonaniu oględzin auta

Dane kontaktowe

Podaj swoje dane kontaktowe i wyślij formularz! Skontaktujemy się z Tobą!

Poniższa wycena ma charakter tylko informacyjny. Dokładna wycena usługi po oględzinach pojazdu.

Zacznij od nowa